edX

edX Kuponlar Ekim 2022

Aktif edX Kupon ve Promosyon Kodları Ekim 2022

  • Tümü (4)
  • Fırsatlar (2)
  • Satış (1)

edX'e bilgilerinizi girerek en son bildirimleri alın.

Alışveriş yapın ve gruplar için özel çevrimiçi öğrenme programınızı tasarlayın: $349 öğrenci başına/yıl edX.

Koşullar

Alışveriş yapın ve yapay zeka edinin: 3.200,00$ karşılığında iş stratejisi için çıkarımlar edX.

Koşullar

Seçilen program satın alımlarında%10 indirim alın edX.

Koşullar

edX süresi dolmuş teklifler - hala çalışabilir

Python kursuna ücretsiz kaydolun.

  • Süresi Doldu 21 Nisan 2022
Koşullar

ÜCRETSİZ bir CS50 kursu alın.

  • Süresi Doldu 21 Nisan 2022
Koşullar

edX'te doğrulanmış sertifikalarda%90'a varan indirim.

  • Süresi Doldu 21 Nisan 2022
Koşullar

  • Süresi Doldu 21 Nisan 2022

Popüler edX Kupon Kodları Ekim 2022

Teklif
edX: Doğrulandı En Son Haberler İçin Kaydolun Kupon: ******** Eklendi: 16th Nisan 2022 Kullanır: 1

edX Resmi Web Sitesi

https://www.edx.org

Ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz TurkishCouponCodes.com

edX Kupon ve indirim kodları ve diğer para tasarrufu teklifleri için avınızı ziyaret TurkishCouponCodes.com ettiğiniz için teşekkür ederiz. Umarız 4 edX kuponlarımızdan ve tekliflerimizden birinin bir sonraki alışverişinizde tasarruf Ekim 2022 etmenizi sağlar. Ziyaret TurkishCouponCodes.com ettiğinizde ekibimizin mevcut tüm edX fırsatları bulmak için yüksek ve düşük arama yaptığından emin olabilirsiniz. Bu, Facebook, Twitter ve Instagram gibi edX sosyal hesapları kontrol etmeyi, ilgili blogları ve forumları ziyaret etmeyi ve hatta en son edXedX kupon kodları.

Online alışveriş yaparken edX, siparişinizi TurkishCouponCodes.com bitirmeden önce bizi her zaman ziyaret etmeniz iyi bir fikirdir. TurkishCouponCodes.com Ekip ziyaretçilerimizi lira her ay binlerce kurtardı, bunların çoğu sitemizi ziyaret edene kadar edX indirim kodlarının mevcut olduğunu bilmiyordu. Artık bizim promosyon ve kupon kodları edX ile kaydetmek için ne kadar kolay olduğunu biliyorum, yer imi TurkishCouponCodes.com ve her zaman ödeme önce bizi kontrol edin.

Sadece edX kupon kodlarından fazlasını arıyorsanız, burada binlerce diğer popüler marka ve perakendeciye kupon ve indirimler sunuyoruz. TurkishCouponCodes.com edX İlgili mağazalarımıza göz atın veya binlerce kupon kodundan oluşan veritabanımızı aramak için ana sayfamızı ziyaret edin.

edX Kargo Bilgileri

edX Dünya çapında gemiler

Hakkında edX

edX eğitim ve öğrenme için güvenilir bir platformdur. edX amacı, kampüste ve çevrimiçi öğretim ve öğrenmeyi geliştirerek herkes için yüksek kaliteli eğitime erişimi her yerde artırmaktır. edX en iyi ortakları tarafından oluşturulan 3.000’den fazla çevrimiçi kurs ve 300’den fazla program sunmaktadır, Harvard ve Berkeley Üniversitesi gibi toplamda 160 kurum. g. Harvard ve MIT profesörler tarafından edX kuruldu ve daha fazlasına sahiptir 34 milyondan fazla öğrenci. Kursları dünyanın en üst düzey üniversiteleri ve endüstri lideri şirketleri tarafından oluşturulur ve öğretilir.

Burada TurkishCouponCodes.com, elimizden geldiğimizde size para kazandırmak isteriz. Bu yüzden en son para tasarrufu sağlayan kupon kodlarını, promosyon kodlarını, indirim kodlarını ve edX bulabileceğimiz fırsatları arıyoruz ve topluyoruz.

TurkishCouponCodes.com paranızı biraz daha uzatmak yardımcı olmak için buradayız. Bu nedenle edX web sitesine gitmeden önce, neleri kaydedebileceğinizi görmek için tüm para tasarrufu tekliflerimize göz atın.

TurkishCouponCodes.com Değerlendirme

edX Sosyal Medya Bağlantıları

Son Güncellendi

📅

için edX Teklifler son güncellendi: 18th May 2022

edX Offers

💎
2 Fırsatlar
🛍
1 Satış
📧
1 Kaydolun

En İyi edX Kupon Kodları, İndirim Kodları, Promo kodları, Teklifler ve Fırsatlar bulunabilir TurkishCouponCodes.com

© 2022. Londra’da sevgiyle üretilmiştir ❤️. TurkishCouponCodes.com tarafından işletilmektedir Love Savings Group Limited, Birleşik Krallık’ta kayıtlı bir şirket. Şirket No: 11734108. ICO: ZB009256.